fbpx

ALEX2 Makrogardelė 295 išsamiausias alergenų paketas

Alergijos tyrimas ALEX2– tai pats išsamiausias ir inovatyviausias alergijų tyrimas iš kraujo. ALEX2 tyrimą Jums nebereikės pergyventi, kad likote dėl kažko neišsityrę:  tiksliai ir visapusiškai galėsite įvertinti kokie Jūsų ar Jūsų vaiko simptomai yra nulemti alergijos, o kokie – kitų būklių.

* Alergija – tai imuninės sistemos atsakas į alergenus, kuriuos organizmas suvokia kaip žalingus, nors iš tikrųjų daugumai žmonių jie yra nekenksmingi.

* Alergenai – tai baltymai, kurie geba sukelti alergines reakcijas. Šių baltymų galima rasti įvairiuose alergenų šaltiniuose, tokiuose kaip maisto produktai, dulkių erkutės, vaistai, kosmetika, vabzdžių nuodai ir t.t. Visgi, pats dažniausias alergenas yra augalų žiedadulkėse. Lietuvoje vasario-gegužės mėnesiais ore fiksuojama didelė medžių žiedadulkių koncentracija, gegužės-liepos mėnesiais – žolių, liepos-spalio mėnesiais – piktžolių. Vadinasi, jau nuo vasario mėnesio alergiškus pacientus gali pradėti varginti įvairūs simptomai.

Kokie alergenai tiriami ALEX2 makrogardele?

 • žolių, piktžolių žiedadulkės;
 • naminiai augintiniai ir gyvuliai;
 • namų dulkės, maisto erkės, parazitai;
 • vaisiai, daržovės, prieskoniai;
 • pelėsiai ir grybeliai;
 • grūdinės kultūros;
 • žuvis, jūros gėrybės;
 • medžių žiedadulkės;
 • riešutai, ankštiniai, sėklos;
 • mėsa ir jos produktai;
 • pienas, jo produktai, kiaušiniai;
 • bičių ir vapsvų nuodai.

Kodėl šie simptomai atsiranda?
Kai žmogus pirmą kartą susiduria su alergenu, jo organizmas ima gaminti antikūnus, vadinamus imunoglobulinais E. Antrą kartą susidūrus su tais pačiais alergenais, jie jungiasi su jau per pirmą kontaktą pasigaminusiais imunoglobulinais E. Įvykus susijungimui, organizmas ima išskirti biologiškai aktyvias medžiagas(mediatorius): histaminą, bradikininą, kurios ir sukelia nepageidaujamus simptomus, kaip pavyzdžiui, odos paraudimas, niežulys, akių paraudimas, ašarojimas, varvanti, čiaudinti arba užsikimšusi nosis, dusulys, švokštimas, kai kuriais atvejais ir anafilaksija – tai ūmiai besivystanti, gyvybei pavojinga reakcija, kuriai būdingas kvėpavimo sistemos bei širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimas.

Tam, kad išvengtumėte nemalonių ar net gyvybei pavojingų reakcijų, siūlome patį išsamiausią ir inovatyviausią alergijų ištyrimą iš kraujo – alergijos tyrimą ALEX2. Jo metu nustatomas įsijautrinimas net 295 alergenų šaltiniams ir baltyminiams alergenų komponentams bei bendras IgE kiekis. Tyrimas apima net 99% visų šiuo metu kliniškai reikšmingais pripažintų alergenų. Tokia detali analizė leidžia atskirti tikruosius alergenus nuo kryžmiškai reaguojančių, gydytojui – tinkamai parinkti individualizuotą gydymo planą, o Jums – jaustis saugiai.

Tyrimo atlikimo technika draugiška tiek suaugusiems, tiek vaikams, nes tyrimui reikalingas itin mažas kraujo kiekis, tad tinka ir kapiliarinis kraujas, paimtas iš piršto.

ALEX2 Makrogardelė 295 išsamiausias alergenų paketas
190 € / 179 €

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras