fbpx
vyru programa

Išplėstinė ištyrimo programa vyrams

Rūpinimasis savo sveikata yra labai svarbu norint turėti laimingą ir pilnavertį gyvenimą. Tai ne tik išsivadavimas nuo ligos, bet ir fizinė, psichinė ir emocinė gerovė, kas vyrui yra be galo svarbu. Šiems dalykams visada reikalinga tinkama priežiūra, o pasireiškus sutrikimams – tinkamas ištyrimas.

Išplėstinė vyrų tyrimų programa apima išsamius laboratorinius kraujo tyrimus, siekiant ištirti visą organizmą, įvairius veiksnius, kurie prisideda prie vyrų sveikatos, įskaitant genetiką, gyvenimo būdo įpročius ir aplinkos veiksnius. Programoje pagrindinis dėmesys skiriamas siekiant išspręsti konkrečias vyrų sveikatos problemas, tokias kaip prostatos vėžys, širdies ligos, erekcijos disfunkcija ir t.t.

Šios programos individualizuotus tyrimus siūloma atlikti sulaukus pilnametystės, tada kai yra jaučiamas dažnas nuovargis, silpnumas, įvairūs skausmai ar kiti simptomai. Taip pat svarbūs reguliarūs profilaktiniai tyrimai (bent kartą į metus), net esant gerai savijautai ir neturint nusiskundimų, tam, kad pastebėti sveikatos problemas anksčiausioje jų stadijoje ir suteikti vyrams pažangią medicininę priežiūrą ir prevencines priemones, kurios pagerintų bendrą jų sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Išplėstinė tyrimų programa vyrams + nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija DOVANŲ
433 € / 303 €
Laboratoriniai kraujo tyrimai: Alaninaminotransferazė (GPT, ALT); Alfa amilazė; Aspartataminotransferazė (GOT, AST); Automatizuotas hematologinis (kraujo) tyrimas (BKT); Bilirubinas bendras; Bilirubinas tiesioginis; Gliukozė; Kreatininas (su GFG); Lipidograma; Prostatos specifinis antigenas (PSA); Šlapalas.

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras