fbpx
sportuojantiems

Ištyrimo programa aktyviai sportuojantiems 

Aktyviems sportininkams labai svarbu žinoti, kaip išlaikyti ir pagerinti savo fizinę sveikatą ir našumą taikant tinkamą mitybą, atsigavimo metodus, masažo terapiją bei tinkamus mikroelementus ir vitaminus, kadangi fizinio aktyvumo metu didelį krūvį patiria širdis, sąnariai, įsitempia raumenys, atsiranda didesnis poreikis įvairiems mikroelementams, tinkamas vitaminų ir maistinių medžiagų vartojimas gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą, sumažinti uždegimą, pagerinti energijos lygį ir gauti didžiausią naudą iš sporto.

Ištyrimo programa aktyviai sportuojantiems  apima išsamius kraujo tyrimus, siekiant ištirti įvairius veiksnius, turinčius įtakos sportininkų rezultatams ir sveikatai, įskaitant treniruočių metodus, ligų riziką, mitybą, traumų prevenciją ir atsigavimo būdus. Norint išvengti sveikatos sutrikimų, patariama šią programą rinktis prieš pradedant aktyviai sportuoti, taip pat keičiantis sporto šakoms ar intensyvumo lygiui, pajutus skausmus ar sveikatos pablogėjimus. Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus specialistai atliks individualizuotus tyrimus ir pateiks sąrašą kiek mikroelementų, vitaminų esama organizme bei koks yra trūkumas , nustatys širdies kraujagyslių ligų riziką ir kt. problemas keliančias riziką sveikatai, kad išvengti ligų, sporto sukelto skausmo, nuovargio ar silpnumo bei pagerinti rezultatus.

Ištyrimo programa aktyviai sportuojantiems + nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija DOVANŲ
284 € / 198 €
Laboratoriniai kraujo tyrimai: Alaninaminotransferazė (GPT, ALT); Aspartataminotransferazė (GOT, AST); Automatizuotas hematologinis (kraujo) tyrimas (BKT); Didelio jautrumo CRB; Feritinas; Fosforas; Gamaglutamiltransferazė (GGT); Gliukozė; Homocisteinas; Kalcis; Kalis; Kreatininas (su GFG); Lipidograma; Magnis; Natris; Protrombino laiko tyrimas (SPA/INR); Šarminė fosfatazė; Tirotropinas (TTH, TSH); Vitaminas D (25-OH-D); FT3; FT4.

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras