fbpx
Plaukų slinkimo ištyrimo

Plaukų slinkimo ištyrimo programa

Plaukų slinkimas daugeliui žmonių gali būti sunkus išgyvenimas, turintis įtakos jų savigarbai ir pasitikėjimui, o taip pat ir ženklas apie organizmo, imuniteto nusilpimą, vitaminų ar mikroelementų trūkumą, įvairias ligas (mažakraujystė, infekcinės ligos, skydliaukės sutrikimai ir t.t.), patiriama stresą nuovargį. Tad didžioji dalis nežinodami pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių bando įvairiais būdais tai sustabdyti ir galiausiai išleidžia pinigus neveiksmingam gydymui, kuris tik pablogina situaciją. Tokiu atveju yra svarbu savo plaukų grožį bei priežiūra patikėti specialistams.

Plaukų slinkimo ištyrimo programa apima išsamius kraujo tyrimus, kurių pagalba įvertinami asmens plaukų slinkimo priežastys ir galimi gydymo būdai. Plaukų slinkimo programa gali padėti nustatyti pagrindinę plaukų slinkimo priežastį ir pateikti gydymo rekomendacijas, pvz., vaistus, mitybos pokyčius ar plaukų atkūrimo procedūras. Ankstyvas aptikimas ir gydymas gali padėti žmonėms susidoroti su plaukų slinkimu ir užkirsti kelią tolimesnėms pasekmėms.

 

Plaukų slinkimo ištyrimo programa + nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija DOVANŲ
226 € / 158 €
Laboratoriniai kraujo tyrimai: Alaninaminotransferazė (GPT, ALT); Automatizuotas hematologinis (kraujo) tyrimas (BKT); Feritinas; Gliukozė; Magnis; Prolaktinas (PRL)/makroprolaktinas; Skydliaukės mikrosominiai antikūnai (ATPO); Šarminė fosfatazė; Testosteronas; Tirotropinas (TTH, TSH); Treponema pallidum IgM ir IgG antikūnai (sifilis); Vitaminas D (25-OH-D); Folio rūgštis; Vitaminas B12; CRB; ENG; Selenas; Cinkas.

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras