fbpx
ištyrimo programa moterims

Pirminė ištyrimo programa moterims 

Moterų organizmas patiria unikalių pokyčių, tokių kaip: menstruacijos, nėštumas, menopauzė ir t.t., kuriems reikia specialios priežiūros ir dėmesio, o pasireiškus sutrikimams – tinkamo ištyrimo,  kad būtų užtikrinta bendra gera savijauta. Tad yra labai svarbu, kad moterys teiktų pirmenybę savo sveikatai ir galėtų gyventi visavertį ir produktyvų gyvenimą.

Pirminė ištyrimo programa moterims – skirta nustatyti galimas moterų sveikatos problemas ankstyvojoje stadijoje. Šios programos individualizuotus tyrimus siūloma atlikti nuo 16-18 metų tada kai yra jaučiamas dažnas nuovargis, silpnumas, įvairūs skausmai ar kiti simptomai Taip pat svarbūs yra ir reguliarūs profilaktiniai tyrimai (bent kartą į metus), net esant gerai savijautai ir neturint nusiskundimų, tam, kad pastebėti sveikatos problemas anksčiausioje jų stadijoje bei gauti tinkamą gydymą, kuris padės greičiau pasiekti geresnių rezultatų ir išvengti rimtų sveikatos problemų.

Pirminė ištyrimo programa moterims + nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija DOVANŲ
364 € / 310 €
Laboratoriniai kraujo tyrimai: Alaninaminotransferazė (GPT, ALT); Alfa amilazė; Aspartataminotransferazė (GOT, AST); Automatizuotas hematologinis (kraujo) tyrimas (BKT); Bilirubinas bendras; Bilirubinas tiesioginis; Gliukozė; Kreatininas (su GFG); Laisvas tiroksinas (FT4); Lipidograma; Šlapalas; Tirotropinas (TTH, TSH).

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Šalia pagrindinio įėjimo yra dvi NEMOKAMOS vietos skirtos P9 klinikos klientams.
Likusioje gatvės dalyje parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras

Call Now Button