„Kristina Beauty” Nr. 01 vientisos, rankų darbo, natūralaus plauko, priklijuojamos blakstienos (klijų pakuotėje nėra)

35,00 

35,00 

Liko 36

Krepšelis

Krepšelis tuščias

„Kristina Beauty” Nr. 01 vientisos, rankų darbo, natūralaus plauko, priklijuojamos blakstienos (klijų pakuotėje nėra)

35,00 

Daugkartinio naudojimo priklijuojamos blakstienos (20-25 kartų).
Vientisos, natūralaus audinės plauko, priklijuojamos blakstienos.

Klijų pakuotėje nėra.

Liko 36

DALINKITĖS:

Nr. 01 mėgstantiems paryškinti natūralų grožį. Priklijuojamos blakstienos išdėstytos taip, kad atrodytų natūraliai, tačiau neprarandant ilgio.

Svoris0,038 kg
Išmatavimai12 × 5 × 2 cm

Naudojimas

Ant priklijuojamų blakstienų kraštelio plona linija užtepkite klijų (netepkite tiesiai ant voko). Palaukite 30 sekundžių arba tol, kol kraštelis taps lipnus. Per tą laiką, laikydami už abiejų galų, keletą kartų išlenkite blakstienas suteikdami pasagos formą. Tokiu būdu blakstienų pagrindo juostelė suformuojama taip, kad patogiai ir lengvai prisitvirtintų prie voko. Priglauskite priklijuojamas blakstienas prie savo natūralių (padažykite savo blakstienas prieš tai blakstienų tušu) blakstienų linijos ir prispauskite. Kad blakstienos gerai prisitvirtintų, švelniai spauskite blakstienų pagrindo juostelę pincetu nuo vieno voko krašto iki kito, kol klijai išdžius.

Nuėmimas

Švelniai nuplėškite priklijuotas blakstienas: traukite nuo išorinio voko kampučio iki vidinio. Pasirūpinkite savo dirbtinėmis blakstienomis: nuimkite nuo jų klijus pincetu ir reguliariai pašukuokite šepetėliu, kad neliktų nešvarumų. Neplaukite dirbtinių blakstienų vandeniu ar kitu skysčiu.

Įspėjimai

Naudoti tik nurodytu būdu. Saugoti nuo vaikų. Nenaudojamos pažeistai, uždegiminei, jautriai odai. Sudėtyje yra natūralios gumos latekso. Tik išoriniam naudojimui.