„Kristina Beauty” Nr. 04 vientisos, rankų darbo, natūralaus plauko, priklijuojamos blakstienos (klijų pakuotėje nėra)

35,00 

35,00 

Liko 42

Krepšelis

Krepšelis tuščias

„Kristina Beauty” Nr. 04 vientisos, rankų darbo, natūralaus plauko, priklijuojamos blakstienos (klijų pakuotėje nėra)

35,00 

Nr. 04 mėgstantiems tankių (katės akių) blakstienų efektą. Priklijuojamos blakstienos išdėstytos didėjančia tvarka, taip sukuriamas ilgų ir tankių blakstienų efektas. Daugkartinio naudojimo (20-25 kartų).

Liko 42

DALINKITĖS:

Nr. 04 mėgstantiems tankių (katės akių) blakstienų efektą. Priklijuojamos blakstienos išdėstytos didėjančia tvarka, taip sukuriamas ilgų ir tankių blakstienų efektas.

Daugkartinio naudojimo (20-25 kartų).

Vientisos, natūralaus audinės plauko, priklijuojamos blakstienos.

Klijų pakuotėje nėra.

Svoris0,037 kg
Išmatavimai12 × 5 × 2 cm

Naudojimas

Ant priklijuojamų blakstienų kraštelio plona linija užtepkite klijų (netepkite tiesiai ant voko). Palaukite 30 sekundžių arba tol, kol kraštelis taps lipnus. Per tą laiką, laikydami už abiejų galų, keletą kartų išlenkite blakstienas suteikdami pasagos formą. Tokiu būdu blakstienų pagrindo juostelė suformuojama taip, kad patogiai ir lengvai prisitvirtintų prie voko. Priglauskite priklijuojamas blakstienas prie savo natūralių (padažykite savo blakstienas prieš tai blakstienų tušu) blakstienų linijos ir prispauskite. Kad blakstienos gerai prisitvirtintų, švelniai spauskite blakstienų pagrindo juostelę pincetu nuo vieno voko krašto iki kito, kol klijai išdžius.

Nuėmimas

Švelniai nuplėškite priklijuotas blakstienas: traukite nuo išorinio voko kampučio iki vidinio. Pasirūpinkite savo dirbtinėmis blakstienomis: nuimkite nuo jų klijus pincetu ir reguliariai pašukuokite šepetėliu, kad neliktų nešvarumų. Neplaukite dirbtinių blakstienų vandeniu ar kitu skysčiu.

Įspėjimai

Naudoti tik nurodytu būdu. Saugoti nuo vaikų. Nenaudojamos pažeistai, uždegiminei, jautriai odai. Sudėtyje yra natūralios gumos latekso. Tik išoriniam naudojimui.