fbpx

Išsami kardiologinė ištyrimo programa 

Širdis yra galingas raumeninis organas, kuris pumpuoja kraują visame mūsų kūne, tiekdamas gyvybiškai svarbias maistines medžiagas ir deguonį į mūsų organus ir audinius. Kraujagyslės veikia kaip greitkelių tinklas, pernešantis kraują į širdį ir iš jos, užtikrinant, kad mūsų organizmas gautų maistinių medžiagų, kurių reikia tinkamai funkcionuoti.

Išsami kardiologinė ištyrimo programa – padeda įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, miokardo infarkto ar galvos smegenų insulto riziką. Taip pat ištiriami pagrindiniai elektrolitai, kurie būtini sklandžiam širdies darbui.

Savo širdimi reguliariai rūpintis labai svarbu net ir jauniems žmonėms, todėl patariama išsitirti sulaukus 20 metų amžiaus. Sulaukus 30 metų amžiaus rekomenduojama išsitirti kasmet. Ypač reikia susirūpinti, jei pajuntamas bendras silpnumas, dūstama dirbant fizinį darbą, jaučiami širdies permušimai, skausmą krūtinės srityje, esant aukštam kraujospūdžiui ir kt.

Išsami kardiologinė ištyrimo programa + gydytojo kardiologo konsultacija
432 € / 345 €
Sudaro šie tyrimai: Širdies echoskopija su doplerizacija ir dokumentacija; Ramybės elektrokardiograma; EKG užrašymas Holteriu + Laboratoriniai kraujo tyrimai: Automatizuotas hematologinis (kraujo) tyrimas (BKT); Didelio jautrumo CRB; Gliukozė; Homocisteinas; Kalis; Kreatininas (su GFG); Lipidograma; Magnis; Natris; Tirotropinas (TTH, TSH); FT3/FT4; ATPO; NTproBNP; Šlapalas; +- D-dimerai; INR; Lipoproteinas (a) (Lp(a)); Apolipoproteinas A-1 (Apo A-1); Apolipoproteinas B (Apo B).

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras