fbpx
psichoterapeutas psichoterapija vilniuje

PSICHIATRO PASLAUGOS (pagalba)

Psichiatras yra gydytojas, kurio specializacija yra psichiatrija – medicinos šaka, orientuota į psichikos sutrikimų diagnostiką, gydymą ir prevenciją. Psichiatrai yra unikaliai apmokyti suprasti sudėtingą proto ir kūno sąveiką ir sprendžia emocines, psichologines ir elgesio problemas.

Psichoterapija – kas tai?

Dažnas klausia, psichoterapija – kas tai? Paprastai žodžiais tariant – tai kelias į minčių ramybę. Pagrindinis psichiatro vaidmuo yra įvertinti, diagnozuoti ir gydyti įvairius psichinės sveikatos sutrikimus. Tai gali būti:

  • nuotaikos sutrikimai;
  • depresija;
  • bipolinis sutrikimas;
  • nerimo sutrikimai;
  • šizofrenija;
  • asmenybės sutrikimai;
  • valgymo sutrikimai ir kt.

Psichiatras taiko įvairius gydymo metodus, įskaitant psichoterapiją (pokalbių terapiją) bei, reikalui esant, skiria vaistus. Jis sudaro gydymo planą pagal kiekvieno asmens individualius poreikius ir aplinkybes.

Žmogaus psichine sveikata rūpinasi psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai

Žmonės turėtų apsvarstyti galimybę kreiptis į gydytoją psichiatrą, psichoterapeutą ar psichologq, kai jaučia nuolatinius ir varginančius simptomus, kurie turi įtakos jų emocinei savijautai ir kasdienei veiklai. Šie simptomai gali būti nuotaikos, minčių, elgesio, miego, apetito ar energijos lygio pokyčiai. Be to, asmenims, kurie turėjo psichikos sveikatos problemų arba susiduria su ypač sudėtingomis gyvenimo aplinkybėmis, gali būti naudinga pasikonsultuoti su psichiatru, kad gautų tinkamą pagalbą ir patarimų.

Svarbu atsiminti, kad pagalbos kreipimasis į gydytoją psichiatrą yra teigiamas žingsnis siekiant pagerinti psichinę sveikatą ir bendrą gyvenimo kokybę. Kaip ir kiti medicinos specialistai, psichiatrai išlaiko konfidencialumą ir suteikia asmenims saugią erdvę atvirai aptarti savo rūpesčius.

Pabrėžtina, jog atsiradus tiesioginio pavojaus grėsmei ar ištikus psichologinei krizei, rekomenduojama kreiptis pagalbos į greitosios pagalbos tarnybas arba psichologinės sveikatos tarnybos liniją.

Psichiatro konsultacija
80 -150 €

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas. Mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras