fbpx
vaikų ligų gydytojas pediatras vilniuje

VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJO-PEDIATRO PASLAUGOS

Gan dažnai išgirstame klausimą – kuo skiriasi šeimos gydytojas ir pediatras?

Šeimos gydytojas dirba su bet kokio amžiaus specialistais, tuo tarpu pediatras specializuojasi išskirtinai kūdikių, vaikų ir paauglių amžiaus kategorijoje. Dažnai šeimos pageidauja, kad visų narių sveikata rūpintųsi vienas specialistas, tačiau vaikų organizmai nėra tokie pat kaip suaugusiųjų. Jų organai yra mažiau subrendę, todėl net ir tie patys negalavimų simptomai gali reikšti visiškai skirtingas vaiko ir suaugusiojo ligas, skirtingus medikamentus ir jų dozavimą. Štai dėl šio skirtumo vaikų sveikatos priežiūrai raginame rinktis pediatrą.

Kada gali padėti vaikų ligų gydytojas – pediatras?

Beje, konsultuotis su pediatru galima ir besilaukiant, ir tik mėginant pastoti. Tokiais atvejais, atsižvelgdami į šeimos medžio ligas pediatrai gali sudaryti potencialių negalavimų sąrašą, tikslingai į juos atkreipti dėmesį ir iš anksto užkirsti kelią vystymuisi. Per pirmuosius kūdikio metus pas pediatrą rekomenduojama apsilankyti 7 – 10 kartų.

Vaikų gydytojai pediatrai padeda ne tik vaikams peršalus ar suskaudus pilvukui. Jie gali pastebėti, diagnozuoti ir gydyti įvairius fizinius ir emocinius vaiko vystymosi  sutrikimus: nuolat stebi vaiko sveikatos būklę, jo raidą, gebėjimus ir individualias savybes pagal jo amžių. Taigi, pediatrai padeda jūsų vaikams užaugti, būti sveikais ir stipriais.

Kaip šeimos gydytojas suaugusiesiems, taip ir pediatrai vaikams yra pirmieji gydytojai, su kuriais susitinkama sunegalavus arba sveikatos ir vystymosi patikros, prevenciniais tikslais. Esant reikalui pediatrai gali vaikus paskiepyti, atlikti įvairius tyrimus ir siųsti pas atitinkamus specialistus tolimesniam gydymui. Kai kurie pediatrai specializuojasi tam tikrose srityse, pavyzdžiui, neonatalogijoje (neišnešiotų kūdikių vystymasis ir gydymas).

Jūsų vaikų sveikata ir gerovė – svarbiausia, todėl kviečiame ją patikėti privačioje P9 klinikoje Vilniuje dirbantiems kompetentingiems pediatrams. Jų paskirtus tyrimus galėsite atlikti čia pat klinikoje veikiančioje laboratorijoje.

Vaikų ligų gydytojo konsultacija
70 €
Pakartotinė vaikų ligų gydytojo konsultacija
45 €
Vaikų ligų gydytojo konsultacija telefonu
45 €

P9 Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas. Mes siūlome kokybiškas medicinos paslaugas Vilniuje bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Manufaktūrų g. 20 (antras aukštas), Vilnius

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite „P9 office” pastato antrame aukšte.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką galima parkuoti automobilį gatvėje.
Parkavimas MOKAMAS.
Parkavimo kaina 1 val. 0,60 € | I-VI 8:00-20:00 | Geltona zona

Registruokitės vizitui jums patogiu būdu

Lauksime Jūsų atvykstant!

Telefonu:
+370 694 65000
El.paštu:
info@p9klinika.lt
Internetu:
Mano daktaras