Malonumo rinkinys – Jai ir Jam

119,00 

119,00 

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Malonumo rinkinys – Jai ir Jam

119,00 

Rinkinys suteikiantis unikalių potyrių galimybę. Leiskite pažinti dar neregėtas partnerio puses. Į šį rinkinį įeina mūsų unikalūs produktai – „Pleasure Massage Oil“ ir „ Longer Pleasure for Men“. Šie produktai padės pagerinti natūralią drėgmę, sustiprins pojūčius ir susijaudinimą bei suteiks kiekvienam poroje maksimalų malonumą.

DALINKITĖS:

Kas Rinkynyje:

Pleasure Massage Oil – visiškai natūralus intymus lubrikantas kanapių aliejaus ir eterinių aliejų komplekso pagrindu, kuris sustiprina orgazmą ir suteikia seksualinės patirties naujai dimensijai. Šis unikalus produktas padidina jautrumą lytėjimui, pagerina natūralią drėgmę ir padeda atsipalaiduoti. Jo raminantis poveikis sužadina seksualinę aistrą žemę drebinantiems orgazmams, kokių dar niekada nepatyrėte.

Longer Pleasure for Men – revoliucinis purškiamas aliejus, sukurtas specialiai vyrams. Jame sujungiama kanapių aliejaus galia kartu su unikaliu eterinių aliejų ir botaninių ekstraktų mišiniu, kuris padeda pagerinti jūsų intymias akimirkas ir pratęsti malonumą. Pagaminta iš 100% natūralių ingredientų.

Naudojimas

Longer Pleasure for Men – Prieš naudojimą suplakti. Tuomet 4-5 dozatoriaus purškimus paskirstome ant išorinės vyriškos varpos srities, lengvai pamasažuokite ir po 5-10 minučių jausite poveikį.

Pleasure Massage Oil – Produktas skirtas vietiniam naudojimui kaip intymaus masažo aliejus. Jis yra valgomas, veganiškas ir be glitimo. Rekomenduojama prieš vartojant suplakti ir tiesiog 3–4 kartus paspaudus buteliuko dozatorių aliejų tepti ant norimų kūno vietų ar į pačią makštį. Poveikį pajusti gali užtrukti 5–10 minučių.

Atsargiai

Pleasure Massage Oil gaminys nėra skirtas naudoti su lateksu, nes jis yra aliejaus pagrindu, todėl visi naudojami prezervatyvai ar žaislai turi būti saugūs naudoti su aliejumi.

Naudokite šį gaminį tik tam tikslui, kuriam jis buvo skirtas, ir pagal naudojimo instrukcijas. Nepraryti. Vengti patekimo į akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite šio produkto, jei esate jautrus bet kuriai sudedamajai daliai.