Krepšelis

Krepšelis tuščias

AKCIJA PASIBAIGĖ! PASIDOVANOKITE SVEIKATĄ

AKCIJA PASIBAIGĖ | Vitaminų Ir Elektrolitų Intraveninė Terapija + Išsami GYDYTOJO Konsultacija – Visą Sausio Mėnesį TIK 70 EUR

Intraveninė terapija yra medicininė procedūra, kurios nauda žmogaus organizmui yra neįkainojama. Lašelinės leidžia greitai ir efektyviai aprūpinti įvairiomis medžiagomis tiesiai į kraują per veną, todėl organizmas gali pasinaudoti jų teikiamais privalumais daug greičiau negu kitais būdais.

Intraveninė terapija leidžia greitai aprūpinti organizmą įvairiomis maistinėmis medžiagomis, tokiom kaip vitaminai, mineralai ir kiti elektrolitai. Vitaminų lašelinės ypač naudingos tiems, kurie susiduria su maistinių medžiagų trūkumu dėl ligų ar netinkamos mitybos, atsiradus sveikatos sutrikimams: nuovargiui, silpnumui, raumenų skausmui, pritrunkant energijos.

Svarbu paminėti, kad intraveninė terapija yra atliekama tik kvalifikuotų specialistų, puikiai išmanančių savo darbą, kadangi kiekvienu atveju kai yra naudojamos vitaminų lašelinės ar kitos intraveninės terapijos formos, gydytojai turi nustatyti reikiamą vaisto, papildo dozę bei dažnį, atsižvelgdami į tinkamai išanalizuotą paciento sveikatos būklę.

AKCIJA PASIBAIGĖ sausio 31 d.

Registracija tel. nr.: +370 694 65000 arba internetu čia ->

P9 klinika – visada šalia, bet kur ir bet kada!

Dalinkitės straipsniu: