Krepšelis

Krepšelis tuščias

AKCIJA | NAD+ intreveninė terapija (lašelinė)

NEMOKAMAI: Glutationas + Vitaminas C + Šeimos gydytojo konsultacija

Kas yra NAD+?

Nikotinamido adenino dinukleotidas (NAD+) – tai būtinas vitamino B3 pagalbininkas, kuris aptinkamas kiekvienoje mūsų ląstelėje. Jo vaidmuo yra suteikti energijos ir skatinti ląstelių atstatymą bei tinkamą sveikatos palaikymą. NAD+ yra atsakingas už energijos gamybą organizme ir ląstelių atsistatymą, skatinant medžiagų apykaitą ir mažinant uždegimą. NAD+ organizme gaminasi natūraliai, tačiau nuo 20-25 metų jo kiekis ima mažėti, dėl to gali padidėti jautrumas stresui, sumažėti energijos lygis ir sulėtėti medžiagų apykaita. Šie pokyčiai gali padidinti lėtinių ligų ir infekcijų riziką, todėl labai svarbu užtikrinti pakankamą NAD+ lygį organizme norint išlaikyti gerą sveikatą ir gerovę.

NAD + intraveninė terapija P9 klinikoje

P9 Klinikoje mes siūlome unikalią NAD+ intraveninę terapiją, kuri padeda papildyti NAD+ lygį organizme bei pagerinti bendrą sveikatą ir gerovę. Ši intraveninė terapija suteikia galimybę tiesiogiai įvesti NAD+ į organizmą per kraują, užtikrinant greitesnį ir efektyvesnį veikimą. Tai moksliškai pagrįstas ir saugus būdas pasiekti optimalų NAD+ lygį organizme, palaikant visą kūno funkcionavimą ir gerinant gyvenimo kokybę. Papildomo NAD+ vartojimo dėka bendras energijos, motyvacijos lygis padidės, miego kokybė pagerės, o organizmas atsistatys skysčių ir mikroelementų požiūriu, taip didinant ne tik geresnio, bet ir ilgesnio gyvenimo tikimybę.

P9 Klinikoje patyrę specialistai dirba siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pacientas gautų tinkamą priežiūrą ir individualų požiūrį, todėl įsipareigojame užtikrinti geriausią, Jūsų poreikius atitinkančią patirtį.

Įkraukite savo kūną energija!

Lašinimo laikas: 2-4 val. (priklauso nuo dozės kiekio).

Lašinimosi kursas/planas*:

  • 1 seansas kas savaitę, 4 kartus.
  • 1 seansas kas 2 savaites, 4 kartus.
  • 1 seansas per mėnesį.

*Dozės kiekis paskiriamas individualiai kiekvienam.

AKCIJA iki gegužės 31 d.

————————————————————————————-

Registracija tel.: +370 694 65000 arba internetu čia ->

P9 klinika – visada šalia, bet kur ir bet kada!

Dalinkitės straipsniu: