Krepšelis

Krepšelis tuščias

NAD+ Anti Aging vitaminų terapija

Pastaraisiais metais susidomėjimas NAD+ išaugo, o daugybė naujų tyrimų atskleidė šio kofermento potencialą kovoje su senėjimu. NAD+ į organizmą gali būti įleidžiamas intraveninės terapijos metu ir nors tai labiausiai populiaru užsienio šalyse – pagaliau ši infuzija pasiekė ir Lietuvą bei P9 kliniką, suteikdama unikalią galimybę padėti Jūsų organizmui atsistatyti, įgauti energijos bei prailginti kokybiško gyvenimo trukmę, kas nors ir atrodo neįmanoma – su NAD+ vitaminų terapija yra lengvai pasiekiama.

Kuo ypatinga NAD+ intraveninė terapija?

NAD + intraveninė terapija yra ypatinga tuo, kad ji leidžia tiesioginiu būdų įvesti NAD+ į organizmą per kraują. Toks įvedimas užtikrina greitesnį vitamino veikimą ir įsisavinimą visame organizme, kadangi medžiaga pakliūna tiesiai į kraują, apeidama virškinimo traktą ir išvengdama apdorojimo. Ne gana to intraveninės terapijos būdu, galima įvesti didesnę medžiagų koncentracjiją, nei tai galima būtų padaryti vartojant atitinkamus vitaminus per burną – tai užtikrina greitesnį ir galingesnį veikimą. Nors ir NAD + žmogaus organizme yra gaminamas natūraliai, pasiekus 20-25 metų amžių – jis ima sparčiai mažėti ir organizmas pradeda silpti. Atsiranda didesnis nuovargio jausmas, energijos trūkumas, pablogėja miego kokybė bei padidėja tikimybė susirgti lėtinėmis ligomis ar gauti infekciją, kas lemia blogesnę pačio gyvenimo kokybę bei nuolatinį nepasitenkinimą sveikata. Būtent NAD+ intraveninė terapija padeda greitai ir efektyviai atstatyti reikiamą NAD+ kiekį organizme, visiems prieinamu būdu per gan trumpą laiką ir be jokių išskirtinių pastangų.

NAD+ intraveninė terapija lėtina senėjimo

NAD+ nauda

NAD + (nikotinamido adenino dinukleotidas) yra kofermentas, kuris yra glaudžiai susijęs su B3 vitaminu ir aptinkamas kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje. NAD+ yra kaip tam tikri organizmo degalai, kurie leidžia organizmui veikti tinkamai ir efektyviai, o svarbiausia ilgiau pragyventi produktyvų gyvenimą, kadangi šis kofermentas prisideda prie organizmo senėjimo stabdymo. NAD+:

 • Skatina ląstelių atsistatymą ir atsinaujinimą.
 • Reguliuoja medžiagų apykaitą ir ląstelių funkcijas.
 • Mažina uždegimą ir galimus ląstelių pažeidimus.
 • Palaiko optimalią ląstelių veiklą.
 • Suteikia papildomos energijos bei motyvacijos.
 • Gerina miego kokybę ir bendrą gerovę.
 • Atstato skysčių ir mikroelementų balansą organizme.
 • Padeda sumažinti stresą, nerimą, depresiją.
 • Prisideda prie geros nuotaikos palaikymo.
 • Didina ištvermę.
 • Detoksikuoja nuo alkoholio bei opioidų (plačiauisai vartojamų narkotikų).
 • Padeda gydyti tokias ligas kaip: fibromialgija, Alzheimeris, neurodegeneracinės ligos (degeneracinė smegenų liga, išsėtinė sklerozė, Parkinsono liga).
 • Stabdo ir sulėtina organizmo senėjimą.
 • Suteikia galimybę ilgesniam ir sveikesniam gyvenimui.

Pagrindinės NAD+ sudedamosios dalys

NAD+ sudaro:

 • NAD+ – svarbus kofermentas, kuris yra būtinas ląstelių energijos gamybai, medžiagų apykaitai ir ląstelių atsistatymui. Jis yra esminis tinkamo organizmo funkcionavimo elementas, kuris prisideda prie kokybiško gyvenimo trukmės padidinimo.
 • Glutationas – antioksidantas, kuris apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalo žalos ir yra labai svarbus detoksikacijos procesuose. Jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus bei sunkiuosius metalus bei prisideda prie tinkamo kepenų funkcijos veikimo.
 • Vitaminas C –  svarbus antioksidantas, kuris skątina baltųjų kraujo kūnelių veiklą, kolageno gamybą, geležies įsisavinimą bei prisideda prie imuninės sistemos palaikymo. Vitaminas C padeda kovoti su infekcijomis, uždegimais bei mažina lėtinių ligų tikimybę.
 • Elektrolitų tirpalas – praturtina organizmą tokiais mineralais ir elektrolitais kaip natris, kalis, chloras, kurie prisideda prie tinkamo kūno skysčių balanso palaikymo, nervų sistemos gerinimo, širdies ritmo reguliavimo bei visapusės sveikatos.

NAD+ Anti Aging vitaminų terapija

Senėjimo stabdymas yra vienas iš labiausiai intriguojančių ir svarbiausių NAD+ vitaminų terapijos aspektų. Ir nors atrodo, kad gyvenimo prailginti neįmanoma – su NAD+ mes galime tai padaryti.

Organizmo senėjimas priklauso nuo lėto ląstelių atsistatymo bei per mažo antioksidantų kiekio organizme. NAD + yra vienas pagrindinių elementų mūsų organizme, kuris atsakingas už tinkamą visų prieš tai išvardintų veiksnių veikimo skatinimą. Tai reiškia, kad kuo didesnis NAD+ kiekis yra mūsų organizme, tuo greičiau ląstelės bei antioksidantai geba atsinaujinti, o nuo to lėtėja organizmo senėjimo procesas. NAD+ Anti Aging vitaminų terapija šiuo atveju yra raktas į ilgesnį pilnavertį gyvenimą.

NAD+ Anti Aging vitaminų terapija


Kaip atliekama NAD+ vitaminų intraveninė terapija?

Visas intraveninės terapijos procesas prasideda nuo konsultacijos su gydytoju. P9 klinikoje atliekant NAD+ intraveninę terapiją šeimos gydytojo konsultacija. Po konsultacijos, esant poreikiui, atliekamas NAD+ labaratorinis tyrimas, siekiant sužinoti esamą NAD+ kiekį organizme, kraujo tyrimas ir įvertinama kepenų bei inkstų būklė. Po šių veiksmų atlikimo, kiekvienam pacientui individualiai parenkama labiausiai tinkanti terapija, kuri trunka 2-4 val., priklausomai nuo paskirtos dozės.

Intraveninės terapijos metų NAD+ įlašinamas lašeliniu būdų tiesiai per kraują, taip užtikrinant efektyvesnį, bei greitesnį įsisavinimą.

D.U.K.

Ar NAD+ intraveninė terapija yra saugi?

Taip, NAD+ intraveninė terapija yra laikoma saugia procedūra, ypatingai kai ją atlieka kvalifikuoti specialistai. P9 klinikoje dirba savo srities profesionalai, kurie užtikrins teigiamą patirtį bei komfortą visos procedūros metu.

Kokius šalutinius poveikius gali sukelti NAD+ intraveninė terapija?

NAD+ lašelinė dažniausiai nesukelia jokių šalutinių poveikių, tačiau tai visada priklauso nuo žmogaus organizmo ir lašinimo greičio, kuris visada parenkamas individualiai. Kartais gali pasijausti tokie simptomai kaip: galvos, pilvo skausmai ar lengvas galvos svaigimas.

Ar atlikus NAD+ intraveninę terapiją galima iškart grįžti prie darbų?

Po NAD+ intraveninės terapijos galite ramiai grįžti į įprastą savo gyvenimo rutiną ir kibti į darbus.

Kaip pasiruošti intraveninei terapijai?

Prieš NAD+ infuziją labai svarbu yra tinkamai, tačiau ne per daug, pavalgyti, kad sumažinti šalutinių poveikių atsiradimo tikimybę.

Kokios yra NAD+ kontraindikacijos?

NAD+ terapija negalima:

 • Nėščioms ar žindančioms moterims.
 • Pacientams, kuriems buvo diagnozuota onkologinė liga.
 • Žmonėms, turintiems bipolinį sutrikimą.
 • Esant sunkiam kepenų ar inkstų pažeidimui.
 • Pacientams, kurie vartoja benzodiazepinus ar yra buvę jų vartotojai.

Būtent dėl šių priežasčių prieš pradedant NAD+ intraveninę terapiją atliekama detali šeimos gydytojo konsultacija bei atitinkami tyrimai.

Apibendrinimas

NAD+ intraveninė vitaminų terapija yra inovatyvus ir mokslu pagrįstas būdas palaikyti sveikatą, kuris pasižymi ne tik organizmo atstatymu, bet ir senėjimo lėtinimu. NAD+ kofermentas yra būtinas vitamino B3 pagalbininkas bei esminis organizmo energijos šaltinis, kuris su metais organizme vis mažėja ir nuolatinis tinkamo jo kiekio palaikymas yra be galo svarbus. Registruokitės NAD+ Anti Aging intraveninei vitaminų terapijai P9 klinikoje jau dabar ir pajuskite pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą.

Dalinkitės straipsniu: