Krepšelis

Krepšelis tuščias

NAD+ laboratorinis tyrimas: naujiena P9 klinikoje

Ilgas ir pilnavertis gyvenimas – kiekvieno iš mūsų svajonė. Ir nors nėra sukurto išsvajoto nemirtingumo eliksyro – mes P9 klinika žinome, kaip galime gyvenimą prailginti ir be jo. Suprasdami gyvenimo vertę ir siekdami kiekvienam pacientui ją užtikrinti visais šimtu procentų pristatome naujieną mūsų paslaugose – NAD+ laboratorinį tyrimą – tyrimą, kuris padeda sustabdyti senėjimą.

Kas yra NAD+?

NAD+ (niacino B3 vitamino kofermentas) yra žinomas centrinis žmogaus organizmo metabolizmo, energijos homeostazės bei beveik visų pagrindinių biologinių procesų iš kurių vienas – ilgaamžiškumas, reguliatorius. Tai viena svarbiausių molekulių veikiančių biologinius procesus organizme, kurios buvimas yra būtinas organizmo normaliam funkcionavimui, o trūkumas gali turėti neigiamą įtaką sveikatai bei gyvenimo trukmei. Sukaupti tyrimų duomenys rodo, kad metams bėgant organizme neišvengiamai mažėja NAD+, ko pasėkoje žmogaus organizmas nusilpsta, energijos lygis slopsta, padidėja nutukimo bei ligų atsiradimo tikimybė. Taigi optimalus NAD+ lygio palaikymas organizme, gali pagerinti ląstelių funkcijas, jų atsinaujinimą ir bendrą sveikatą.

Ar NAD+ stabdo senėjimą?

NAD+ padeda sulėtinti senėjimo procesus mūsų organizme. NAD+ ne tik suteikia daugiau energijos, bet ir stiprina raumenų pajėgumą, pagerina orientaciją bei stiprina širdies veiklą. Paprastai tai lemia padidėjusį žmogaus fizinį aktyvumą ir sustiprėjusį imunitetą, kas skaitoma kaip esminiai faktoriai lemiantys ilgesnę pilnaverčio gyvenimo trukmę. Tad būtent dėl šių priežasčių NAD+ dažnai įvardijimas kaip viena pagrindinių priemonių kovai su senėjimu.

NAD+ tyrimas

NAD+ tyrimas yra laboratorinis tyrimas, kurio metu vertinamas NAD+ kiekis organizme. Tai svarbus tyrimas, nes NAD+ molekulė yra esminė organizmo ląstelių funkcijų, ląstelių atsinaujinimo ir sveikatos palaikymo požiūriu. Įvertinant NAD+ lygį, galima gauti svarbią informaciją apie organizmo gebėjimą efektyviai veikti ir apsisaugoti nuo įvairių ligų bei senėjimo proceso.

P9 klinika pristato šį naują NAD+ tyrimą, siekdama suteikti gydytojams galimybę gauti vertingesnę informaciją apie paciento metabolizmą, imuninę sistemą, ląstelių atstatymo galimybes, o pacientams gilesnę įžvalgą į jų organizmo bei sveikatos būklę.

Dabar P9 klinikoje NAD+ tyrimas tik 170€ vietoj 190€.

Tad registruokitės tel. nr.: +370 694 65000 arba internetu čia -> tyrimui dabar ir išsaugokite savo jaunystę!

Dalinkitės straipsniu: