Krepšelis

Krepšelis tuščias

Šeimos medicinos klinika Vilniuje P9 – vieta, kur Jūsų sveikata svarbiausia

Šeima yra esminis gyvenimo aspektas, kurį vertiname labiau nei bet ką kitą. Mes šeimos medicinos klinika Vilniuje P9 suprantame, kad šeimai turime skirti ypatingą dėmesį, o svarbiausia ypatingą dėmesį turime skirti jos sveikatai. Šeimos medicina yra ne tik apie paslaugas, kuriomis galima pasinaudoti sergant ar prevencines priemones, bet ir apie šeimos gydytojo kruopštumą, atkaklumą bei įsipareigojimą savo darbui, kad išlaikyti gerą kiekvieno šeimos nario sveikatos būklę. Būtent tokie specialistai dirba P9 klinikoje, vietoje, kurioje jūsų ir jūsų šeimos sveikata tampa mūsų prioritetu.

Kas yra šeimos medicina?

Šeimos medicina yra medicinos šaka, kuri yra orientuota į išsamų sveikatos priežiūros teikimą visai šeimai, neatsižvelgiant į amžių ar lytį. Siekiant suderinti gydytojo ir šeimos narių pastangas sveikatai išlaikyti ar atkurti – šeimos medicina apima įvairias sveikatos priežiūros paslaugas, pradedant prevenciniais sveikatos tikrinimais ir baigiant ligų gydymu.

medicinos gydytojai

Kas yra šeimos gydytojai?

Šeimos gydytojai dažniausiai būna pirmieji medicinos specialistai su kuriais kontaktuojame, kai mums prireikia medicininės pagalbos ir yra pagrindinis bei pirmas kontaktas su sveikatos priežiūros sistema. Šeimos gydytojai yra profesionalai, kurie specializuojasi bendrosios medicinos srityje ir geba teikti įvairias sveikatos priežiūros paslaugas, įskaitant rutininius sveikatos tikrinimus, prevencines konsultacijas, vakcinaciją, sveikos gyvensenos patarimus, diagnozės nustatymą, ligų prevencijos priemones bei jų gydymą. Šeimos gydytojai taip pat koordinuoja pacientų priežiūrą, nukreipdami juos pas kitus specialistus, jei tam yra būtinybė, ir užtikrina, kad pacientai gautų visapusišką sveikatos priežiūros paslaugų spektrą.

Kokias ligas gydo šeimos gydytojai?

Šeimos gydytojai gydo įvairias, jų kvalifikaciją atitinkančias ligas ir suteikia pirmines ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas. Štai keletas ligų, kurias gydo šeimos gydytojai:

  • Virusinės ir bakterinės infekcijos, tokios kaip peršalimas, gripas, angina, otitas (ausies uždegimas), sinusitas ir kitos kvėpavimo takų infekcijos.
  • Virškinimo sistemos ligos, įskaitant gastritą, virškinimo trakto infekcijas, refliuksą bei kitus virškinimo sutrikimus.
  • Širdies ir kraujagyslių ligos, tokios kaip hipertenzija (arterinio kraujospūdžio padidėjimas), aterosklerozė (kraujagyslių siaurėjimas) ir įvairūs širdies ritmo sutrikimai.
  • Kvėpavimo sistemos ligos, tokios kaip astma, bronchitas ar plaučių ligos.
  • Endokrininės ligos, įskaitant diabetą, skydliaukės sutrikimus ir nutukimą.
  • Ligos, susijusios su raumenų ir kaulų sistema, pvz.: artritas, artrozė, traumos ar įbrėžimai.
  • Psichinės sveikatos sutrikimai, tokie kaip depresija ar stresinės būklės.

Nepaisant ligų gydymo, šeimos gydytojai taip pat teikia kitas paslaugas ir konsultuoja įvairiais klausimais apie:

  • Vaikų sveikatos priežiūrą, įskaitant vaikų vakcinaciją, ligų gydymą ir bendrus sveikatos patarimus tėvams.
  • Moterų sveikatą, įskaitant nėštumo eiga, ginekologinės problemas ir menopauzės palaikymą.
  • Vyrų sveikatos priežiūrą, įskaitant prostatos ligų gydymą, seksualinės sveikatos patarimus.

Šeimos medicinos klinika P9 – visų amžių pacientams

Šeimos medicinos klinika P9 yra vieta, kurioje kiekvienas gali gauti aukščiausio lygio sveikatos paslaugas, nepriklausomai nuo amžiaus ar sveikatos būklės. Mūsų šeimos gydytojai yra paruošti aptarnauti pacientus bet kokiame amžiuje. Nesvarbu, ar tai skubi pagalba vaikui, ar rutininė sveikatos patikra suaugusiam žmogui, mūsų dėmesys ir rūpestis dėl paciento gerovės išlieka nepakitęs.

Mūsų klinikoje galioja sveikatos draudimas (jeigu pacientas papildomai apsidraudęs)

Privačioje šeimos klinikoje P9 yra pasirinkimo galimybė naudotis sveikatos draudimu, kuris padeda pacientams gauti kokybišką medicininę pagalbą be didelių finansinių išlaidų. P9 klinikoje galite pasinaudoti sveikatos draudimu jei esate pasirašę sutartį su šiomis draudimo kompanijomis:

šeimos klinika Vilniuje P9

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?

P9 klinika yra privati klinika Vilniuje, kuri siūlo aukščiausio lygio paslaugas. Šeimos gydytojai P9 klinikoje dirba 7 dienas per savaitę, todėl čia pacientai gali gauti ne tik kokybišką, bet ir greitą medicininę pagalbą be ilgų eilių ir laukimo laiko – sau ir savo šeimai. Klinikos darbo laikas yra pritaikytas kiekvieno paciento poreikiams, todėl į P9 kliniką galima ateiti net ir vakarais ar savaitgaliais. Be to, P9 klinikoje taikomos pažangios medicinos technologijos, o gydytojai nuolat tobulina savo žinias bei seka naujausias medicinos tendencijas, užtikrindami pacientams aukščiausią paslaugų kokybę. Tad jei ieškote aukštos kokybės medicininės pagalbos ir greito atsako į jūsų sveikatos problemas, privati klinika P9 yra tinkamas pasirinkimas.

Jūsų šeimos sveikata – mūsų prioritetas.

Dalinkitės straipsniu: